řekli o mě...

Dnes to bylo léčivé a silné. Ta energie, kterou rozdáváš okolo sebe je nepopsatelná💙

Jana

Včera mi tvoje lekce moc pomohla, takový dárek na zahojení. Ráno jsem si zkusila i to uvnitřnění a je to boží, je to přesně ta cesta, kde je mi dobře a objevuji ty poklady a zdroje v sobě, o kterých nevím. Moc Ti děkuji, že jsi mi prošla do života, jsem za to moc vděčná 🙏🥰

Kateřina 


Cítím se opravdu vděčná, že mě Alžběta po léta vedla mým cvičením jógy. Vřele doporučuji absolvovat její kurz. Alžběta je velmi dobře informovaná a vášnivá ve všech svých učeních. Vždy vás povzbuzuje, abyste se postavili před sebe, a zároveň si uvědomuje, že každý den je jiný.

Mindy Brady

CT, USA

Alžběta je skvělá učitelka, vždy je připravena dát vám to nejlepší, co může nabídnout. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, vyslechne, co chcete říct, a budete se cítit pohodlně. Na cvičení s ní se vždy těším.

Peter Choma

CT, USA

Alžběta je neuvěřitelná učitelka. Někdy tvrdá, ale trpělivá. Natáhne pozice ješte o další sekundu, aby zajistila, že vaše tělo pracuje naplno. Nejlepší ze všeho je, že je dobrý člověk a opravdu se stará o své studenty! Miluju její hodiny!

Bob Dupree

CT, USA

Poslední tři roky mě těší cvičení jógy s Alžbětou. Byla pro mne velkou inspirací. K józe jsem se dostala v důsledku zranění při autonehodě. Velmi se starala, aby se ujistila, že jsem cvičila na své vlastní úrovni pohodlí a postupovala pomalu. Překonala jsem nespočet překážek a pod jejím vedením jsem nesmírně vyrostla. Péče, trpělivost a oddanost jejím studentům a cvičení jógy nemá obdoby. Jsem vděčná, že ji znám jako kamarádku i jako průvodkyni na své cestě jógy.

Tania Romanova

CT, USA

Alžběta je mou učitelkou jógy už léta a má dokonalou rovnováhu laskavosti a povzbuzení, aby mě udržela v růstu vpřed. Do každé hodiny přináší soucit a znalosti a nabízí návrhy a opravy, které mi umožňují z každé hodiny vytěžit maximum. Po jejích hodinách se vždy cítím skvěle. Vřele doporučuji kteroukoli z jejích lekcí. 🧘🏻‍♀️

Deidra King

CT, USA

Alžběta je "SKUTEČNÁ Inspirace" jógy! Moc se těším na její hodiny... Šíří své světlo, energii, znalosti / vzdělání a soucit do všeho, čeho se dotkne! Vyhový VŠEM individuálním potřebám. Vždy jsem vděčná za povzbudivá slova a její vášeň. 💕

Deborah Brown

CT, USA

Alžběta je skvělá učitelka jógy. Alžběta je inspirativní, chytrá a vždy vidí tu lepší stránku života. Je trpělivá a povzbuzující. Těším se na její hodinu každý týden!

Jennifer Heitz Ross

CT, USA