Aromaterapie

Esenciální vůně s poselstvím 

Esenciální oleje jsou známé pro své silné terapeutické vlastnosti. Dokážete si ale představit, že vám oleje mohou pomoci zvládnout váš emocionální i duševní stav a vést vás na vaší duchovní cestě?

Esenciální oleje (EO) vám mohou pomoci léčit, transformovat a vyvíjet se na všech úrovních - duchovně, mentálně, emocionálně i fyzicky.

Aromaterapie je technika, která pracuje s vlastnostmi na psychoemocionální rovině. Pokud většinu času žijete v zajetí negativních emocí, depresí, podrážděnosti, nemůžete najít sebe a svůj cíl, chcete zlepšit svůj život a otevřít proudy hojnosti ve všech oblastech, pak je tato metoda určena právě vám.

Esenciální oleje mají přístup do limbického systému mozku, nazývaného také "emocionální mozek". Právě tam se blokují a zasekávají pocity a emoce těžkých a traumatických situací. Esenciální oleje jsou schopny proniknout do limbického mozku a pomoci vám rozbít bloky, které vám brání ve štěstí. Vůně podvědomě či nevědomě působí na naše duševní stavy, jsou to úžasné nástroje sebepoznání pro povídání se svým podvědomím a Duší, díky kterému získáte odpovědi na otázky, které se skrývají v nás samotných.

Jednotlivě nebo v kombinaci mohou být esenciální oleje použity jako spojenci, kteří vám pomohou zůstat zaměřeni na vaše záměry, eskalovat vaše sebeuvědomění, dosáhnout stavu rovnováhy a pohody a vytvořit a udržet pozitivní změnu ve vašem životě.

Vůně mají vliv na naše nálady, rozhodování a dokonce i na naši schopnost chápat, pamatovat si a zpracovávat pocity a emoce. Limbický systém mozku je zodpovědný za interpretaci signálů a ovlivňování nálady a emocí a také slouží jako úložný prostor. Když vůně vyvolává emoce, vyvolává také vzpomínky. Ve skutečnosti je čich nejsilnějším spouštěčem vzpomínek na dětství.

Esenciální oleje mají skutečný účinek na aktivaci paměti a léčení pro vnitřní klid a obnovu. EO můžete používat na mnoha úrovních. Využijte tyto vůně jako poklady, které vám poskytuje Matka Země, aby vás podpořila na vaší cestě sem.  Můžou vám pomoci odhalit zadržované emoce a pocity uložené ve vašem těle, mysli nebo duchu v období vašeho života, kdy se cítíte zablokovaní nebo těžcí, ale nevíte proč. Za jejich pomoci lze změnit nevědomé vlivy na vědomé záměry. 

Na základě Aromaterapie vytvořím jednotlivé vůně a afirmace, které je důležité používat následujích 30-40 dnů.

Pracuji se 100% přírodníma EO značky Nobilis Tilia, Doterra, Shadhi.