Ananta Yoga & Tantra

Vítám Tě

Ahoj a děkuji za návštěvu mých stránek. Jmenuji se Alžběta Arkach Pešková a věnuji se léčbou těla, duše a mysli. Na tuto cestu mě přivedla letitá studie a praxe systému jógy a po sléze i tradiční tantry. Ananta pochází ze sanskritu (Sanskrit: अनन्त) a znamená to věčný, nekonečný a právě tak vnímám cestu nejen jógy a tantry, ale i našeho bytí. 

Posláním Ananta jógy a tantry je propojit tělo, mysl a duši tak, abychom nalezli vnitřní harmonii a klid. Vizí je žít v naplnění a ve zdraví si užívat života v plné jeho kráse. Jde o záměr, který má své kořeny v systému starověkých technik jógy a tantry. Tato moudrá a starodávná učení vedou moderního člověka k tomu, aby se zastavil a ponořil se sám do sebe. Za pomocí různých dechových cvičení, cvičení jógových pozic, koncentrace a práce s naší myslí se začneme postupně sebeobjevovat. Tento nekonečný potenciál nás vede k pocitu vnitřní svobody, která se pak propojí s vnějším světem.  Nabudeme tak poznání, že můžeme žít v harmonii nejen sami se sebou, ale i se světem kolem nás. 

K práci mimo jiné také používám terapii hudbou, sílu přírody v podobě esenciálních olejů a koučování.

Moje cesta jógy: Poprvé jsem se s jógou setkala když mi bylo kolem dvaceti let. Měla jsem vnitřní touhu žít v klidu, pohodě a také volání po poznání. Jóga si mě přitáhla a mě připadalo, že mi je schopná odpovědět na spoustu mých otázek. Protože v té době v České republice (tehdy Československo) nebyla téměř žádná jógová studia ani školy, nezbylo mi nic jiného, ​​než si koupit knihu a pustit se do toho sama. "Systém Jóga v denním životě" se stal můj každodenním průvodcem mého nového dobrodružství na pár let než ho vystřídala touha po cestování. Tehdy mě můj osud zavedl do Velké Británie a nadále do Spojených Států, kde jsem se na 15 let "usadila" a kde se moje jógová touha opět navrátila v plné síle. Od roku 2009 se jóga stala mým životním stylem. V roce 2011 jsem se zúčastnila svého prvního jógového výcviku. Od té doby sdílím své poslání po všech koutech světa. Inspiraci nacházím v Indii, kde si ráda svoje znalosti a zkušenosti pravidelně prohlubuji. Jóga a tantra je vnitřní cesta nekonečného učení a uvědomování si naší skutečné podstaty, která nám také pomáhá porozumět světu kolem nás.

Každá změna začíná prvním krokem, ta tvoje může začít právě dnes.

-óm-


Co nabízím

MARMA Terapie s muzikoterapií

Energetická masáž těla, při které se stimulují tzv. MARMA body (anatomická místa ve vašem těle, kde existuje koncentrace životní energie) dále energetické dráhy ladíme pomocí vidliček a křišťálových misek.

Vhodná pro navýšení životní energie, chronické bolestí, stres, psychické problémy.

Cena: 800 Kč 


Balíček sebeláska

Tento balíček je vhodný pro každého, kdo se chce ponořit hloubějí sám do sebe, propojit se s radostí, s láskou a vnitří svobodou.

Osobní konzultace, vedená meditace s vizualizací, muzikoterapie, vytvoření esenciální vůně na míru s afirmací. 

Individuální přístup.  

Cena: 800 KčBalíček sebepoznání

Tento balíček je vhodný pro každého, kdo se chce ponořit sám do sebe a objevit, co se v něm skrývá. 

Osobní konzultace, práce s dechem, vedená meditace s vizualizací, muzikoterapie.

Individuální přístup.

Cena: 800 Kč